Sitesağsabit

Anamurspor artık ona emanet

Anamur Belediyespor, teknik direktör Selahatin Şan’la ile yollarını ayırmıştı. Son olarak Serik Belediyespor deplasmanda 5-1 mağlup olan Anamur Belediyespor, Ali Haydar Durusoy ile anlaşma sağladı. Anamur Belediyespor tesislerinde bir araya gelen yönetim ve Durusoy anlaşmaya vardıktan sonra futbolcular ile tanıştı.

Kulüp Başkanı Ahmet Türe burada, “Selahattin hocamızla karşılıklı olarak yollarımızı ayırdık. Kendisine bu zamana kadar vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni hocamız Ali Haydar Durusoy ile artık temiz bir sayfa açarak galibiyet için uğraşacağız.” Ali Haydar Durusoy ise “Disiplinli bir şekilde oyun anlayışım var. Anamur Belediyespor’u biliyorum, takip etmiştim. Artık var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz ve güzel sonuçlar alacağız” dedi.

Konuşmaların ve tanışma faslının ardından Kulüp Başkanı Ahmet Türe, Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Kara, Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Tanrıverdi ve Kulüp Müdürü Özgür Beraç ile resim çekilen Ali Haydar Durusoy, söz vererek Anamur Belediyespor’u yönetimin de desteği ile laik yerlere çıkartacağını ifade etti.

Anamurspor artık ona emanet
Anamurspor artık ona emanet
Anamurspor artık ona emanet
Anamurspor artık ona emanet
yukarı çık