Sitesağsabit

Ahmet Türe’den dev adım

Mevcut Başkan Mithat Ertaş ile Mersin spor camiasının tanınmış isimlerinden Akgün Lülü’nün başkanlık için çekişeceği kongre 22 Eylül 2017 tarihinde yapılacak. Desteklerin çığ gibi büyüdüğü Akgün Lülü’ye, Anamur Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Türe de tam destek verdiğini açıkladı. Mersin futbolundaki şu andaki içler acısı durumun Mithat Ertaş’ın sorumlusu olduğunu ifade eden Ahmet Türe, Ertaş’ın 22 yıllık başkanlık görevi süresince Anamur başta olmak üzere bölgeye bir tek çivi bile çakmadığının altını çizdi.

Türe, federasyon seçimlerinde aday olan Akgün Lülü’nün projelerini bildiğini bunun için destekçisi söyledi ve Lülü’nün projelerinin Anamur’dan Çamlıyayla’ya kadar aynı tutarak hizmet vereceğini belirtti. Kendisine de başkan vekili olarak yönetime davet edildiğini, Lülü’nün amacının hizmet olduğu için bunu kabul ettiğini belirten Ahmet Türe, bu kötü gidişe son vereceklerini sözlerine ekledi.

Bu arada Anamur Belediyespor ile Mersin Ormanspor hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Anamur Stadyumu'nda oynanan maçta Anamur Belediyespor, Mersin Ormanspor'u 3-2 mağlup etti.

Ahmet Türe’den dev adım
Ahmet Türe’den dev adım
Ahmet Türe’den dev adım
yukarı çık