Sitesağsabit

Yılmaz’dan müjde üstüne müjde

AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz, diş tedavisinde önemli bir yere sahip olan son teknoloji panoramik dijital röntgen cihazı alarak kullanılmaya başlandığını söyledi. Hastalara daha sağlıklı, daha etkin ve daha hızlı hizmet verileceğini belirten Yılmaz, yine cihaz sayesinde hastaların ağız, diş, çene ve eklem yapıları çok kısa sürede görüntüleneceğini, teşhis, tanı ve tedavinin daha kısa sürede yapılacağını kaydetti.

YILMAZ’DAN 2’NCİ MÜJDE

Yılmaz, “Anamur’da aşırı yağışlar sonucu taşkın riski altında bulunan Dragon Çayı, Çeltikçi ve Ortaköy Deresi ıslahının ihaleleri geçtiğimiz günlerde tamamladı. O bölgede yaşayan vatandaşlarımız, bundan sonra mağdur olmayacaklar” dedi. Feyzullah Yılmaz, Demirören Göleti ve Sulama ihalesinin de şubat ayı içerisinde yapılacağını söyledi. Yılmaz, Demirören Göleti ve Sulama işinin bitmesiyle mahalledeki 1010 dekar mümbit zirai arazinin modern sulama sistemine kavuşacağını kaydetti.

Feyzullah Yılmaz, “Anamur’umuza bu hizmetlerin yapılmasını sağlayan Kalkınma Bakanımız Lütfi Elvan başta olmak üzere milletvekillerimize ve il başkanımıza teşekkür ederim” dedi.

yukarı çık