Sitesağsabit

Yıldız aday adaylığını açıkladı

Gonca Yıldız, Milletvekili Aday adaylığı başvurusunu yaptıktan sonra AK Parti Anamur İlçe Teşkilatını ziyaret edip İlçe Kadın Kolları Başkanı Funda Cop ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Yıldız, yaptığı açıklamada, 24 Haziran’da yapılacak olan milletvekili genel seçimleri öncesinde AK Parti’den aday adaylığı başvurusunu yaptığını kaydetti. “Türkiye’me ve partime en iyi şekilde hizmet etmek ve faydalı olabilmek için AK Parti’den aday adayı oldum” diyen Yıldız, “24 Haziran seçimleri ülkemizin ve milletimizin beka meselesidir. Biz bu tarihi seçimlerde sorumluluk alarak, taşın altına elimizi koyacak mücadelemizi yürütme amacındayız. Bu zorlu ve çetin mücadelede, bu kutlu davada liderimizi asla yalnız bırakmayacağız. Bu tarihi önem taşıyan seçimlerin ülkemize, ilimize, ilçelerimize ve tüm mazlum dünya halklarına hayırlar getirmesini temenni ederim” dedi.

Başkan Cop da, aday adaylık sürecinin başlamasının ardından partilerine gösterilen ilginin yoğun olduğunu ve tüm aday adaylarına çıktıkları bu yolda başarı dilediğini söyledi.

Gonca Yıldız kimdir?

1987 Anamur doğumlu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Silifke’de okudu. Mersin Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi’nden mezun oldu. Mersin’de ikamet ediyor.

Yıldız aday adaylığını açıkladı
Yıldız aday adaylığını açıkladı
Yıldız aday adaylığını açıkladı
yukarı çık