Sitesağsabit

Özdemir: Dimdik ayaktayız

Demokrat Parti Anamur İlçe Başkanı Murat Özdemir, 2019’a ve yapılabilecek erken seçimlere iddialı bir şekilde hazır olduklarını belirtti.

Özdemir, “Bugün bize yoksunuz diyenlere inat bu kalenin fedakar kale komutanları olarak buradayız ve dimdik ayaktayız” dedi ve şöyle devam etti: “Demokrat Parti (DP) olmadan yönetilen Türkiye’nin son halini hepimiz görmekteyiz. Türkiye’nin rahat nefes alması için demokratlara ve demokrat iktidara ihtiyacı olduğu günden güne anlaşılıyor. Demokrat Parti dava partisidir. Şahıs odaklı bir parti değildir. Bugün bize yoksunuz diyenlere inat bu kalenin fedakar kale komutanları olarak buradayız ve dimdik ayaktayız.

DP 2019’DA MECLİSTE OLACAKTIR

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal olmak üzere il, ilçe başkanlarımızla beraber tüm teşkilatımız dimdik, inançlı, azimli bir şekilde 2019’daki veya yapılabilecek erken seçimlere ve iktidara hazırlanmaya iddialı bir şekilde hazır durumdadır. Kimse kuşkulanmasın ki Demokrat Parti nasıl geçmişte bu milletin yüreğine su serpip bir umut olmuşsa önümüzdeki yapılacak ilk seçimde de bir umut olacaktır. Çünkü Merkez sağın tek temsilcisi Demokrat Parti’dir. Demokrat Parti 2019’da mecliste olacaktır. Siyasette bir söz vardır: ‘Geçmişi olmayanın geleceği olmaz.’ Bizim de teminatımız geçmişimizdir. Bizde Anamur İlçe Teşkilatı olarak çalışmalarımıza hız vererek daha da yoğunlaştıracağız.”

yukarı çık