Sitesağsabit

Milletvekili Hacı Özkan tarih verdi

Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Anamur ziyaretleri kapsamında Anamur Turizm ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Milletvekili Özkan’ın ziyaretine, AK Parti Anamur ilçe yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Akşam saatlerinde gerçekleşen ziyarette Dernek Başkanı Fatih Şen, Milletvekili Hacı Özkan’a Anamur turizmi hakkında bilgi verdi. Şen, yaptığı bilgilendirmede, Anamur’daki turizm işletmecileri ile sık sık istişareler yaparak, sıkıntılarını dinlediğini bildirdi. Sıkıntıların en başında yer alan Anamur yolları Milletvekili Hacı Özkan’a bildirildi. Milletvekili Özkan da, 26 Ağustos 2018’de Anamur’un yol sıkıntısının biteceğini söyledi.

ANAMUR’UN DEĞERİ KATBEKAT ARTACAK

Anamur’un altın değerinde bir ilçe olduğunu kaydeden Milletvekili Özkan, “Eskiden, Anamur’a kendi aracımızla en erken 5 saatte geliyorduk, ama şimdi Allah’a hamdolsun 3 saatte geliyoruz. Yollar bitince bu 2 saate düşecek. Eskiden 5 kişi geliyorsa şimdi 5 yüz kişi geliyor. Yollar bitince de 5 bin kişi gelecek. Ve Anamur’da turizm hareketlenecek, istihdam artacak ve ekonomisi daha da güçlenecek. Bu konuda Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız ve Dünya Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür edelim, dualarımızı eksik etmeyelim. Dua edelim ki Allah, başarılarını daim etsin. Çünkü ülkemiz hızla ilerliyor, gelişiyor ve ekonomik olarak güçleniyor” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Dernek Başkanı Fatih Şen, Milletvekili Hacı Özkan’dan caretta caretta kaplumbağaları neslinin sürdürülebilirliği ile ilgili dernekçe hazırlanan proje için destek istedi. Milletvekili Özkan da proje için gereken desteğin verilmesi için yardımcı olacağını söyledi.

Milletvekili Hacı Özkan tarih verdi
Milletvekili Hacı Özkan tarih verdi
Milletvekili Hacı Özkan tarih verdi
Milletvekili Hacı Özkan tarih verdi
yukarı çık