Sitesağsabit

MHP’li Vekiller Anamur’da partililerle buluştu

Vekiller, MHP İlçe Başkanı Ahmet Karan, Kadın Kolları Başkanı Selvi Gümüş ve partililer tarafından karşılandılar. Partililerle yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan MHP İlçe Başkanı Ahmet Karan, “Allah’ın selamı üzerinize olsun, seçim çalışmaları büyük bir özveri ile yürütülüyor. Biliyorsunuz ki belediye başkan aday adaylığımın resmi başvurusunu yaptım. Allah’ın izniyle sizlerin de desteği ile MHP yine kazanacak.” dedi.

Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz ise, “Tarsus’tan başlayarak ziyaretlerimize başladık. 31 Martta yapılacak olan seçimlerde şimdiden zaferin göstergesi olarak düşünüyorum. Ne zaman gelsek Anamur’da heyecanlı bir teşkilat görüyoruz. Anamur Belediyesi’ni tekrar seçimlerde alacağız. Mersin’in de Anamur’un da MHP’ye ihtiyacı vardır. MHP sadece siyasi bir parti değil milletimizin teminatıdır. Türk İslam devletinin de koruyucusu ve kollayıcısıdır. Milletimize yönelen tehditlere izin vermeyeceğiz. Birlikten başarı ve rahmet doğar.” diye konuştu.

Toplantıya Mersin Milletvekilleri Baki Şimşek ve Olcay Kılavuz, İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Demir, İlçe Başkanı Ahmet Karan, Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Batun, Kadın Kolları Başkanı Selvi Gümüş ve çok sayıda partili katıldı.

MHP’li Vekiller Anamur’da partililerle buluştu
yukarı çık