Sitesağsabit

MHP yeni binasına taşındı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, geçtiğimiz günlerde yapılan kongre sonucu seçilen Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanı Ahmet Karan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretin ardından Göktaş Camii’nde kılınan Cuma namazından sonra yeni parti binasına geçildi. 2 aydır geçici olarak Saray Mahallesi’ndeki işhanında faaliyetlerini sürdüren MHP Anamur ilçe yönetimi, Göktaş Mahallesi’ndeki yeni parti binasına taşındı.

MHP'nin Anamur İlçe Başkanı Ahmet Karan, parti binasının MHP camiasının katkılarıyla tamamladığını belirterek, "4 Nisan 2016'da temel atma töreni ile başlayıp, camiamızın katkıları ve alın teri ile yapımı tamamlanan ilçe binamıza taşınmış bulunmaktayız. Az veya çok katkıda bulunan dava arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz" dedi.

Yeni parti binasını ilk kez ziyaret eden Zeynel Uğur Gölgeli ise, parti binasını beğenerek yapımında emeği geçenlere teşekkür etti. Kurban kesilerek dualarla açılışı gerçekleşen yeni binanın en kısa zamanda da resmi açılışının yapılacağı bildirildi.

MHP yeni binasına taşındı
MHP yeni binasına taşındı
MHP yeni binasına taşındı
MHP yeni binasına taşındı
MHP yeni binasına taşındı
yukarı çık