Sitesağsabit

Kongrede aday olmayacağını açıkladı

Celaleddin Muz, bu kararı uzun zaman öncesinden aldığını ifade ederken parti için çalışmaya devam edeceğini söyledi. Önceki gün AK Parti Mersin Koordinatörü İsmail Bilen ve İl Başkanı Cesim Ercik’in de katıldığı basın toplantısında, 3 yıllık görevi geride bıraktığını ifade eden ilçe başkanı Celaleddin Muz yakın zamanda yapılacak olan kongrede tekrar aday olmayacağını, ancak partiyle bağlarını koparmadan hizmetlerinin devam edeceğinin altını çizdi.

Muz yaptığı açıklamasında, “AK Parti kurulduğu günden bu yana her zaman büyüyen Türkiye için elinden gelenin en iyisini yaptı ve yapmaya devam ediyor Bizde kurulduğu günden bu yana bu kutlu davanın bir neferi olma şerefine erdik. 2014 yılında çok kıymetli AK Parti delegelerin oylarıyla ilçe başkanı olduğum günden beri tüm ekip arkadaşlarımla birlikte Bozyazı’da partimize yakışır şekilde, aldığımız bayrağı daha da yukarıya taşımak için tüm iyi niyetimiz ve gayretimizle çalıştık. Kongrede aday olacak arkadaşlarıma şimdiden başarılar dilerim” dedi.

Öte yandan yakın tarihte yapılacak olan Bozyazı ilçe kongresinde 5 aday yarışacağı kulislerde konuşuluyor. Kongre için hazırlıklar devam ederken, Ali Yağ, Gani Martin, Hüseyin Halis Arı, Mehmet Gökmen ve Yusuf Ünal’ın adları geçiyor.

yukarı çık