Sitesağsabit

Gündoğmuş aday adaylığını açıkladı

Tarkan Gündoğmuş, MHP’den Mersin Milletvekili aday adayı oldu. Gündoğmuş, adaylığı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada MHP Genel Merkezine milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptığını kaydetti.

Ülkemize ve milletimize daha iyi hizmet verebilmek için milletvekili aday adayıyım diyen Gündoğmuş, “Devletimizin bekası, vatanımızın birlik ve bütünlüğü için hak yolunda yürümenin yürek işi olduğunu bilerek bir elimize yüreğimizi, bir elimize adaletin kılıcını alarak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin emrinde olduğumuzu bildirdim ve Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Aday Adaylığı için başvurumu yaptım. Hemşehrilerimin desteğini bekliyorum.” dedi.

Gündoğmuş, aday adaylığı başvurusunu yaptıktan sonra MHP Lideri Devlet Bahçeli, MHP Genel Merkezi Seçim İşleri Müdürü Duramettin Menküç ve Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ile görüştü.

Tarkan Gündoğmuş kimdir?

1991 Anamur doğumlu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Anamur’da okudu. Mersin Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Mersin’de avukatlık yapıyor. İyi derecede İngilizce biliyor.

Gündoğmuş aday adaylığını açıkladı
yukarı çık