Sitesağsabit

Feyzullah Yılmaz ile devam kararı alındı

AK Parti Genel Merkezi, Anamur’da yaptığı çalışmalar ve görüşmeler sonucunda ilçe kongresinde Feyzullah Yılmaz ile devam kararı aldı. Parti genel merkezi ile il başkanlığı Anamur’da esnaflar ve muhtarlarla bir anket yaptı. Ankette ‘Feyzullah Yılmaz’dan memnun musunuz?, Feyzullah Yılmaz’ın çalışmalarını beğeniyor musunuz?’ soruları soruldu. Anket sonuçlarına göre, Feyzullah Yılmaz’a esnaflar ve muhtarlar tam not verdi. Sonuçlar ise AK Parti Genel Merkezi’ne gönderildi ve Anamur’da ilçe başkanlığına Feyzullah Yılmaz’ın aday olması kararlaştırıldı.

GENEL MERKEZDEN FAKS GELDİ

Parti genel merkezinin aldığı kararı kamuoyu ile paylaşan Feyzullah Yılmaz, bir basın toplantısı düzenledi. Yılmaz, düzenlediği basın toplantısında parti genel merkezinden Anamur ilçe başkanlığına gönderilen resmi faks yazısını okudu. Faksta: “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ve Genel Merkez’imizin takdiriyle millete hizmet yolunda ve 2023 hedeflerine giden bu kutlu yürüyüşe 6. Olağan ilçe kongremizde Mustafa Feyzullah Yılmaz ile devam kararı, başta Anamur’a Mersin’e ve Büyük Türkiye’mize hayırlı uğurlu olsun. Hep birlikte seçmeninden, üyesine ilçe başkanına kadar tek yürek, tek bilek, bir ve beraber olarak ilk hedef 2019’da Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Anamur’un makus talihini yenerek Anamur’lu hemşehrilerimizin hak ettiği yerel hizmetleri temin için yerel seçim zaferini yaşamak ve ardından yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerden de güçlü millet, güçlü iktidar ve güçlü devlet vizyonumuzu daha da net ortaya koymak için, başarılı olmak bütün teşkilatlarımızın hedefi olduğu gibi Anamur AK Parti Teşkilatının da olmazsa olmaz hedefidir. Bu duygularla millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe durmak yok yola devam diyoruz” ifadeleri kullanıldı.

2019 MART AYINDA ANAMUR'DA İKTİDARIZ

Feyzullah Yılmaz faks yazısını okuduktan sonra bir açıklama da yaptı. Yılmaz açıklamada, “Milletimiz bu meseleyi bize takdir ettiği müddetçe Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bir askeri bir neferi, bu kutlu davanın bir ferdi olarak yürümeye ve hizmet etmeye söz veriyorum. Yerel iktidar noktasında Anamur'da bir türlü bir buluşma yaşamadık. 16 yıldır milletimize hizmet eden partimiz, Anamur'da 2019 Mart ayında bu makus talihi yenerek yerelde de nasıl hizmet edileceğini, meselenin sadece bir kaldırımı söküp yerine başka renkli taşlarla kaldırım yapmanın belediyecilik olmadığını gösterecek. Allah’ın izniyle var gücümüzle çalışıp, Anamur’da iktidar olacağız” dedi.

 Muharrem ayı dolayısıyla katılımcılara aşure dağıtıldı.

Feyzullah Yılmaz ile devam kararı alındı
Feyzullah Yılmaz ile devam kararı alındı
Feyzullah Yılmaz ile devam kararı alındı
yukarı çık