Sitesağsabit

Doğan: Belediye başkanı olunca motosiklete bineceğim

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Anamur Belediye Başkan Aday Adayı Harita Mühendisi Ahmet Doğan, “Belediye başkanı olunca, makam aracı olarak kullanılan otomobili satıp, yerine motosiklet alacağım. Ehliyetim de var” dedi.

Yerel ve ulusal basın temsilcileri ile kahvaltıda bir araya gelen Ahmet Doğan, gazetecilere, neden aday olduğunu ve neler yapacağını kısa kısa anlattı. Gazetecilere, ‘Çıraklığını yapmadığın işin ustası olamazsın’ sloganıyla yola çıktığını belirten Ahmet Doğan, 27 yıllık belediyecilik deneyimini Anamur’a taşımak istediğini söyledi. Doğan, “Ankara adaylığıma olumlu bakıyor. Aday olur, belediye başkanı da seçilince ilk işim makam aracı olarak kullanılan otomobili satıp, yerine motosiklet almak olacak. Kent merkezini motosikletle dolaşacağım. Halk beni görebilecek.” dedi.

Doğan, “Tüm Avrupa ülkeleri gibi doğaya, denize ve yeşile önem vereceğim. Anamur’un otopark, çöp ve su vs. gibi sorunlarını çözüme kavuşturacağım. Kentte 10-12 katlı garip binalar var. Bunları düzelteceğiz ve şehrin yeni planını, top belenine göre sağlı sollu yapılmasını sağlayacağız. Böylece şehrin planlanmasını doğru yapmış olacağız. Kente yatırımcı çekerek üretime yönelik projeleri arttıracağız. Nihayetinde 27 yıllık belediyecilik deneyimimiz söz konusudur ve istenince yapılamayacak iş yoktur.” diye konuştu.

Doğan, konuşmasından sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Doğan: Belediye başkanı olunca motosiklete bineceğim
Doğan: Belediye başkanı olunca motosiklete bineceğim
yukarı çık