Sitesağsabit

CHP ilçe kongresi yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Anamur ilçesi olağan kongresi yapıldı. İki listeyle girilen başkanlık seçiminde sonuçların açıklanması bekleniyor. Saat 10.30’da Kaplan Düğün Salonu’nda yapılan kongreye çok sayıda partili ve delegeler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okumasıyla başlayan kongrede divan kurulu oluşturuldu. Daha sonra kongre gündemi üzerine yapılan konuşmalarda, ülkenin siyasi gündemine yönelik değerlendirmeler öne çıkarken, partinin içinde bulunduğu durum ve kongre süreçleri ele alındı.

Konuşmalardan sonra ilçe yönetim kurulunun belirlenmesi için oylamaya geçildi. İki listeyle girilen başkanlık seçiminin sonuçları bekleniyor.

AYHAN GÜVEN’İN LİSTESİ

Başkanlık seçimine yeniden aday olan Ayhan Güven’in listesinde, Çağdaş Arıcı, Ozan Atalay, Şemsi Çetin, Ali Demirbaş, Belgin Gökyar, Birsen Müftüoğlu, Bilge Oğuz, Selvi Oktar, Ali Öztürk, Fatma Sümer, Veli Şimşek, Mahsup Tufan, Turabi Yeşilçayır ve Necdet Yıldız yer alıyor.

MEHMET İLKER ÖZEN’İN LİSTESİ

CHP ilçe başkanlığı seçiminde aday olan Mehmet İlker Özen’in listesinde ise, Fatma Nuket Yılmaz, Emrah Oğul, Ali Tüzmen, Mehmet Deniz, Adil Demir, Hasan Onur, Hüseyin Akın, Muhammet Çapan, Mutiş Filiz, Şerife Sema Turgay, Selime Toprak Sönmez, Mesude Beşlik, Özlem Yıldız ve Özlem Ak yer aldı.

CHP ilçe kongresi yapıldı
CHP ilçe kongresi yapıldı
CHP ilçe kongresi yapıldı
CHP ilçe kongresi yapıldı
CHP ilçe kongresi yapıldı
yukarı çık