Sitesağsabit

O Ses Türkiye’ye Anamurlu damgası

TV8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı’nın sunduğu, O Ses Türkiye’nin 17 Kasım Cuma günü yayınlanan bölümünde, Anamurlu Mehlika Çırakoğlu, Niran Ünsal’ın ‘Zorlu Sevdam’ şarkısını kendine has yorumuyla seslendirdi. Çırakoğlu, performansıyla Hadise’yi döndürmeyi başardı ve takımına dahil oldu.

Hadise, Çırakoğlu’nun performansını çok beğendiğini belirterek, şarkıyı içtenlikle söylediğini, şarkıyı sesinin rengi ve tonuyla karşı tarafa geçirebildiğini ve bunun çok büyük bir başarı olduğunu söyledi. Hadise, Çırakoğlu’nu takımına dahil ettiği için de ayrıca mutlu olduğunu sözlerine ekledi. Çırakoğlu ise, yarışmaya Ankara’dan katıldığını ve O Ses Türkiye sahnesine çıkabilmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Kendisi ile görüşme sağladığımız Ali Göksel ve Bahri Yıldız’ın yeğeni, Mehmet Çırakoğlu ve Ayla Çırakoğlu’nun kızları Mehlika Çırakoğlu, Anamur ve Anamurluları çok özlediğini söyledi ve Anamurlulara Gerçekanamur.com aracılığıyla selam iletti.

TRT Ankara Radyosu TSM Gençlik Korosu öğrencisi ve 12 yıldır müzikle uğraşan Mehlika Çırakoğlu, daha önce TV8’de yayınlanan Rising Star ses yarışmasında sahne almıştı.

Anamurlu Hüseyin Çetinkaya ve Merve Örs de O Ses Türkiye’de sahne almıştı.

O Ses Türkiye’ye Anamurlu damgası
O Ses Türkiye’ye Anamurlu damgası
O Ses Türkiye’ye Anamurlu damgası
yukarı çık