Sitesağsabit

Türe: Projelerden memnunuz

Anamur Belediye Başkanı İYİ Partili Mehmet Türe, hükümetin bölgede gerçekleştirdiği Melleç Viyadüğü, Alaköprü Barajı ve Kapalı Devre Sulama Sistemi Projelerinin Anamur için önemine değinerek, “2018’de ve devam eden yıllarda Anamurumuz’un yararına yapılacak olan bütün projelerde düşünce farklılığı gözetmeksizin birlik ve beraberlik içinde çalışmayı umut ediyorum” dedi ve gerçekleşen projeleri memnuniyetle karşıladığını söyledi.

BAŞKAN OLARAK TEŞEKKÜR EDERİM

Mehmet Türe, projelerin gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür de ettiği bir açıklama yaptı. Türe yaptığı açıklamada, “Uzun emekler sonucunda 30 Aralık’ta hizmete girmiş olan Melleç Viyadüğü’nün açılışını memnuniyetle karşılıyoruz. Mersin - Antalya arasında yapılan ve yapımı devam eden yollar ve tüneller ile yapımına başlanmış olan iskele çalışmalarının şehrimizin geleceği açısından hayati derecede önemli yatırımlar olduğunun farkındayız. Kıbrıs’a can suyu olma özelliğinin yanında bölgenin tarımına sulama kolaylığı ve verimlilik kazandıracak olan Alaköprü Barajı ve Kapalı Devre Sulama Sistemi Projesi Anamur ve çevresi adına memnuniyetle karşıladığımız projelerdir. Emeği geçen devlet büyüklerimize, özel ve kamu kuruluşlarında görevini icra eden çalışanlarımıza, farklı siyasi parti temsilcilerine bir Anamurlu ve bir belediye başkanı olarak teşekkür ederim” diye konuştu.

BELEDİYE OLARAK BİZDE ÇALIŞIYORUZ

Türe, yerel yönetimler olarak, köylerde ve şehir merkezinde içme suyu hatlarında ve yollarda gerçekleşen yenileme çalışmalarıyla birlikte fiziki ve sosyal projelerin ilçede hız kesmeden devam ettiğini de söyledi.

Bu arada yılbaşı gecesini gazi ve şehit aileleriyle birlikte geçiren Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ye Hüseyin Gürel, Ali Rıza Kibrit ve Fatma Çetinkaya eşlik etti. Türe, gerçekleştirdiği ziyaretlerde çiçek verdi.

yukarı çık