Sitesağsabit

Sınıflar yeniden donatıldı

Bu bağlamda Özel Eğitim Alt Sınıflarında öğrencilere daha etkin öğretme ve öğrenme süreci için sınıflarda Özel Eğitim öğrencilerine yönelik materyal ile donatıldı. Çocukların kalıcı bir öğrenme süreci yaşayabilmeleri için görsellerle desteklenen bir eğitim uygulaması sürdürülüyor.

SINIFLARIMIZ YENİDEN DONATILDI

Konu ile ilgili olarak Okul Müdürü Ramazan Tok, “Özel Eğitime muhtaç öğrencilerimizin hayatlarını bağımsız olarak sürdürebilmesi ve normal öğrencilerle beraber eğitime kavuşmaları için Özel Alt Sınıflarımızda etkin ve sürdürülebilir bir eğitim uygulanmaktadır. Bu kapsamda öğretmenlerimizin girişimleri neticesinde sınıflarımız yeni görsel eğitim materyalleri ile donatılmıştır. Yardım eden tüm hayırseverlerimize ve öğretmenlerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Özel Eğitim Öğretmeni Berna Akkoyun ise, “Özel eğitim öğrencilerinin eğitiminde görsel ve işitsel materyallerin kullanılması, eğitimin kalıcı ve etkin olmasında önemli yere sahiptir. Bu nedenle sınıflarımız bu materyallerle donatmaya özen gösterdik. Yardım eden herkese çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

Sınıflar yeniden donatıldı
Sınıflar yeniden donatıldı
Sınıflar yeniden donatıldı
yukarı çık