Sitesağsabit

Kılınç, coşkuyla karşılandı

Hidayet Kılınç, Pullu mevkiindeki coşkulu karşılamanın ardından yaklaşık 2 bin araçlık konvoy eşliğinde parti binasına geçti. Parti binasında devam eden programa MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Milletvekilleri Olcay Kılavuz ve Baki Şimşek, İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Demir, İl Kadın Kolları Başkanı Berrin Altıntaş ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Burada binlerce vatandaşla kucaklaştıktan sonra konuşma yapan Hidayet Kılınç, “Genel Başkanım Dr. Devlet Bahçeli’nin takdiriyle belediye başkan adaylığına talip oldum. Milletvekilliğinden sonra da hemşerilerimizin dertlerini, problemlerini çözmek için gayret gösterdim. Bana ulaşan herkese kapımı, gönlümü ve telefonumu açık tuttum. Belediye başkanlığımda da dün neysem aynı yolu takip edeceğim. Hangi partili olursa olsun, bana oy versin vermesin hiç problem etmeyeceğim. Mahallelerin, caddelerin, sokakların sorunlarını o bölgede yaşayan ve esnaflık yapanları toplayarak, onlara danışarak çözmek niyetindeyim. Makamda oturarak değil, vatandaşın yanına giderek yerinde çözüm üreteceğim. Esnafı ayağıma çağırmayacağım, onların yanına giderek problemleri çözeceğim.” dedi.

Kılınç konuşmasının devamında şunları söyledi: “Bugün burada AK Parti’ye, CHP’ye ve İYİ Parti’ye oy vermiş hemşerilerimizi görüyorum. Bize bir işaret verdiniz. Basın toplantısı ve mahalle çalışmalarımızla projelerimizi anlatacağız. Daha çok beraber olacağız, mahalleleri gezeceğiz, çok toplantılar yapacağız. Evinize geleceğim, çayınızı, çorbanızı içeceğim. Bu yolda başarılı olacağız, bu memlekete hizmet edeceğiz.” diye konuştu.

Toroslar Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna da, kendilerini büyük bir coşku ve heyecan ile karşılayan Anamurlu hemşehrilerine teşekkür etti. Başkan Hamit Tuna, karşılamadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Muhteşem bir karşılama. Görünen tablo şudur ki, Anamur kararını vermiş” ifadelerini kullandı.

Program toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

yukarı çık