Sitesağsabit

Esnaf başkanını seçti

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Kaplan Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen ve divan başkanlığını Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Talat Dinçer’in yaptığı kongrede başkanlık için mevcut başkan Ahmet Çetin ile Ziraat Mühendisi Murat Doğan yarıştı.

Gündem maddelerinin tek tek görüşülüp karara bağlanmasının ardından gidilen seçimlerde kullanılan 1201 oyun 752’sini alan Ahmet Çetin, yeniden oda başkanı seçildi. 5 oyun geçersiz sayıldığı seçimde diğer aday Murat Doğan ise 444 oy aldı. 4’üncü kez oda başkanlığına seçilen Ahmet Çetin, esnaflara yakışır bir seçimin gerçekleştirildiğini belirterek “Oda üyesi esnaflarımıza daha kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalarımıza bundan sonra devam edeceğiz. Destekleriniz her zaman bizleri onurlandırmıştır. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Ahmet Çetin başkanlığındaki Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimi Özkan Poçulu, Nuhrettin Demir, Figen Yayla, Hüseyin Karahan, Mehmet Gürgen, Hamdi Kımırtı, Özkan Mert ve Erdoğan Temizkan’dan oluşurken, denetim kurulu ise Kadir Yurdacan, Erdal Kanmaz ve Ali Küçükalıç’tan oluştu.

Esnaf başkanını seçti
Esnaf başkanını seçti
Esnaf başkanını seçti
Esnaf başkanını seçti
Esnaf başkanını seçti
yukarı çık