Sitesağsabit

Devlet Hastanesine 6 yeni doktor

Anamur Devlet Hastanesinde Op. Dr. Serkan Boz Başhekimliğe, Kulak Burun Boğaz (KBB) Uzmanı Op. Dr. Sertan Öntepeli ile İlçe Sağlık Müdürü Dr. Emin Çiçekler’in Başhekim Yardımcılığına getirilmesinin ardından 6 branşta 6 yeni doktor atamasının da yapılacağı bildirildi. Üroloji, genel cerrahi, çocuk hastalıkları ve sağlığı, ortopedi, enfeksiyon hastalıkları ve patoloji alanında kurum içi tayiniyle uzman hekimlerin yakın zamanda görevine başlayacağı belirtildi. 

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan Boz göreve başlamasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, verilen görevi layığıyla yerine getirmek için mücadele edeceğini belirterek, “Anamur halkının desteğini arkamıza alarak tecrübeli ekibimizle elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı ve ilçe halkının hak ettiği, sürekli ve kaliteli yüksek sağlık hizmetini sunmaya devam edeceğiz” dedi.

3 BİRİM YENİ BİNAYA TAŞINACAK

Edinilen bir başka bilgiye göre, yeni hastane inşaatının hızla ilerlemekte olduğu, ilk etapta acil, diyaliz ve idari birimlerin önümüzdeki aylarda yeni hastane binasına taşınarak hizmet vermeye başlayacağı belirtildi.

Devlet Hastanesine 6 yeni doktor
Devlet Hastanesine 6 yeni doktor
yukarı çık