Sitesağsabit

Başkan Türe: 3 yıllık hasret bitti

Seçim çalışmalarına Anamur’dan start veren Başkan Kocamaz, Pullu mevkiinde davul ve zurna ile karşılandı. Karşılamanın ardından Kocamaz ve beraberindekiler, konvoy eşliğinde parti binasına geçti.

Parti binasında devam eden programda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Meral Akşener’in liderliğinde Mersin ve birçok ilçeyi 31 Mart 2019 seçimlerinde İYİ Parti saflarına katacaklarını söyledi.

Kocamaz, “56 aydır hizmet yapmaya çalışıyoruz. Vermiş olduğumuz sözlerin hemen hemen tamamını gerçekleştirdik. Geldiğimiz noktada ise kendi siyasi partimizde yol ayrımına geldik. Türk milliyetçilerinin olduğu bir kapıda buluştuk. Bize söylenen bütün hakaretleri ve küfürleri misli ile iade ediyoruz. Sesimiz gür çıkacak ve bildiğimiz doğruları söylemeye devam edeceğiz. 31 Mart’ta çalışmaların sonucunu hep birlikte göreceğiz. Yörük diyarı Anamur ve Mersin’e hizmetlerimiz bitmedi.” dedi.

3 YILLIK HASRET BİTTİ

Belediye Başkanı Mehmet Türe de, “3 yıllık hasret bitti. Mersin ve Anamurlular olarak çok şanslıyız. Türkiye’nin en başarılı Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ile İYİ Parti saflarında hizmete devam edeceğiz. Mersin’in tüm teşkilatları hazır ve Başkan Kocamaz’ın arkasındayız.” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Kocamaz’a 1964 yılında çekilmiş bir Anamur fotoğrafı hediye edildi.

Kocamaz ve beraberindekiler, daha sonra Bozyazı ziyareti için ilçeden ayrıldı.

Başkan Türe: 3 yıllık hasret bitti
Başkan Türe: 3 yıllık hasret bitti
Başkan Türe: 3 yıllık hasret bitti
yukarı çık