Sitesağsabit

ADD’den Şehide taziye mesajı

Hakkari Şemdinli’de PKK’lı teröristlerce düzenlenen havanlı saldırıda şehit olan Sözleşmeli Er Halil İbrahim Şık için taziye mesajı yayımlayan ADD Şube Başkanı Öner Seymen, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde 1 Şubat Perşembe günü PKK’lı teröristlerce düzenlenen havanlı saldırı sonucu şehit olan Sözleşmeli Er Halil İbrahim Şık kardeşimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailesine, milletimize ve Türk silahlı kuvvetlerimize başsağlığı dilerim.

MİLLETÇE ACIMIZ BÜYÜKTÜR

Birlik ve beraberlik içerisinde, terörün ülkemiz vatan topraklarından silinip atılması için büyük bir mücadele verilmektedir. Bu mücadelede kaybettiğimiz canlar, memleketimizin canlarıdır, geleceğimizdir. Acı büyüktür ve Türk milleti bu acıyı göğüsleyecek güçtedir. Terörün destekçisi tüm iç ve dış mihraklar tarafından iyi bilinmelidir ki, şehit kanlarıyla sulanan bu vatanın her karış toprağı kutsaldır. Bu doğrultuda terörle mücadele kararlılıkla sürdürülmektedir. Bizlere düşen ise sağduyulu ve birlik içinde olmaktır.

Bu duygu ve düşünceler içinde tüm şehitlerimizi saygıyla anıyor,  şehit düşen aziz kardeşimiz Halil İbrahim Şık’a Cenab-ı Allah'tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm milletimize sabırlar dilerim”  dedi.

yukarı çık